Om TEMA

Kontakt oss

Telefon: 21 00 08 20
E-post: info@tema-reiser.no
Åpningstider : Mandag – Fredag 09.00 – 17.00.
Postadresse: Glödlampsgränd 1, 120 31 Stockholm, SVERIGE

 

 

Anders Sävbark

Reiserådgiver / Travel Consultant info@tema-reiser.no +46 771 37 38 39

Caroline Edefalk

Reiserådgiver / Travel Consultant info@tema-reiser.no +46 771 37 38 39

Anna Persson

Reiserådgiver / Travel Consultant info@tema-reiser.no +46 771 37 38 39

Nicole Lankela

Reiserådgiver / Travel Consultant info@tema-reiser.no +46 771 37 38 39

Veslemoy Sandvik

Key Account Manager Norway veslemoy.sandvik@tema-reiser.no +46 70 331 77 63

David Karlsson

Managing Director david.karlsson@temaresor.se +46 8 506 989 03

Mats Bigård

Product & Contracting Manager mats.bigard@temaresor.se +46 771 37 38 39

Lars Björkman

Product & Contracting Manager lars.bjorkman@temaresor.se +46 771 37 38 39

Jennie Eckerdal

Product & Contracting Manager jennie.eckerdal@temaresor.se +46 771 37 38 39

Jesper Eriksson

Product & Contracting Manager jesper.eriksson@temaresor.se +46 771 37 38 39

Camilla Minbrant

HR Manager camilla.minbrant@temaresor.se +46 771 37 38 39

Irene Meurling

Staff Coordinator & Controller irene.meurling@temaresor.se +46 771 37 38 39

AnnaSara Mettävainio

Accounting Manager annasara.mettavainio@jambotours.se +46 8 506 989 10

Åsa Svensson

Accounting asa.svensson@temaresor.se +46 8 506 989 12

Kent Wallstedt

Senior Advisor kent.wallstedt@temaresor.se +46 8 506 989 01

Erik Weihagen

Digital and Commercial Manager erik.weihagen@temaresor.se +46 8 506 989 17

 
XClose
 
XClose
Abonnér på TEMAs nyhetsbrev!

Den beste måten å holde seg oppdatert i TEMAs verden. Du får spennende reisenyheter, gode tilbud og inspirerende reiseskildringer fra fjerne himmelstrøk..

Det er bare å huke av og fylle inn din e-postadresse.


Du kan når som helst avslutte ditt abonnement via link i nyhetsbrevet.